Тернополянин розповів, як політики блокують здатність до аналітичного мислення у людей

0
217

Одна з головних здібностей людини, що відрізняє її від тварин – це аналітична здібність. Аналіз причин і прогноз мабутнього резульнату необхіний людству, щоб вижити.

Інша важлива здібність – емоції (Тут я не буду багато описувати, усі знають як вони діють). Практичний досвід мені підсказує, що емоції здатні блокувати здатність до аналітичного мислення у людей.

Політики (можливо інтуітивно, а може й ні), особливо політтехнологи, навчились практично використовувати цю особливість. Тобто емоційно “розкачавши” певну тезу, в окремій групі людей спрацьовує підміна рішення базованого на проведенні аналізу на рішення прийняте на основі емоції.

Далі таке рішення захищається кожним, як правдиве і уже остаточно прийняте з викоританням усього арсеналу захисту своєї думки. Причому, коли людину запитують чому вона прийняла таке рішення, то, як правило, вона аргументує: “Бо усі так думають”.

Так “програмують” адептів, так робиться агресивний маркетинг і так “заряджають” на виборах і мітингах. Хочу побажати вам мудрості і приймати рішення базоване на аналітиці.

Сергій СТОРОЖУК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ