Жителів Хмельницького попереджають про шахраїв, які обкрадають орендовані квартири (фото)

0
550
Цікавою інформацією з приводу оренди житла поділився у соцмережі Іван Володимирович.
“Особливо звертаюсь до людей, які приїжджають з області, а також до студентів, – пише чоловік. – Розповісти хочу про житло, яке знаходиться по вул. Короленко 76,
зупинка Хлібосол, мікрорайон Дубове.
Ні в якому разі не розглядайте цей варіант, і не заселяйтеся туди. Це
приватний будинок, площею в кілька нещасних метрів, в якому проживає 9 чоловік, а не так, як йдеться в оголошені – «троє хлопців і ще одного на підсилення». Такий собі міні-гуртожиток, без належних умов проживання, з безладом і грибком на стінах та стелі.
Господар, так званий Віталій, обманює людей з оплатою комунальних послуг. Слідкувати за станом та порядком дому він відмовляється, «йому просто наплювати». Головне, щоб гроші «капали», а вони немалі там. Люди постійно міняються, а квартплата з кожним місяцем росте так само, як комунальні послуги.
Деякі люди виставляли претензії з приводу того, «чому платимо такі великі гроші і чому з кожним разом все більше», а це, на хвилинку, 9 чоловік і з кожного 500-600 грн. тільки комуналка. На що отримали відповідь в грубій формі, і було додано: “Це не ваше діло. Не подобається – до побачення”. Люди добрі, як так можна?! А відповідь є, господар просто дораховує комуналочку своєї квартири та будинку, до тієї, що платять люди, які знімають житло.
Особливо цікавий період був перед карантином, коли люди заселялися, платили повну суму з комуналкою, якою вони ще не користувалися, жили деякий час, потім після карантину тимчасово втрачали роботу і їхали додому. Їхали з надією, що їм повернуть гроші або збережуть місце, проте гроші не були повернені і місце не було збережене.
Просто заселяли іншу людину, а речі попереднього винаймача були зібрані і відкладені в сторону. Хоч на цьому дякуємо Віталію, що не викинув на вулицю. При виїзді з будинку завжди були проблеми з грошима, якщо ти щось йому мав відати, то відавав більше, а якщо ніяких боргів не було, то вони всеодно появлялися.
Також були ще одні неприємні моменти, коли господар щось св‘яткував або відпочивав, то міг приїхати з друзями до будинку і там продовжити до самого ранку. Я думаю, не тяжко здогадатися, який там був шум від гулянки та безлад. А він дійсно заважав людям, які хотіли відпочити після робочого дня.
Цю інформацію хотів вам донести з цілю того, щоб ви були обачні при виборі житла, адже це ваше життя та гроші.
Також в оголошені може представитись як Віктор, а також в нього є довірина людина по сумісництву друг, який проживає в будинку і займається поселенням та виселенням людей”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ