На Хмельниччині діти ходять до школи, в якій нема електрики і не працюють туалети

0
801
Про умови навчання в одній із шкіл розповіла Людмила Рибак-Огородник.
“Наша школа у смт. Закупне бере участь у програмі “Велике будівництво”, – пише жінка. –  Це дуже добре, але не зрозуміло, хто або які органи влади дали дозвіл на відкриття школи для проведення навчання, оскільки школа ще не закінчена
!
Школа має три поверхи : третій поверх ” готовий”, другий ще ні, а перший взагалі ще не розпочинали. На сьогодні у школі ще немає водопостачання, їдальня не працює (діти їжу і водичку носять у портфелях), туалети не працюють і немає електрики (це все під час пандемії і з усіма санітарним нормами…).
У класах крім парт і стільців немає нічого, навіть немає класних дошок. У класах, в яких ще учора пофарбовані стіни і застелений лінолеум, тяжко дихати. Як може дитина висидіти до 12.00 в цих задушливих класах, де немає чим прикрити вікна від сонячного світла тому, що дехто сказав, що у програмі “Велике будівництво” коштів на жалюзі у класи нема.
Невже не можна було перенести навчання на короткий термін для закінчення будівництва. Всі розуміють, що діти хочуть до школи, але не у такі умови, де скрізь пил, випари від клею, фарби, лінолеуму та шпаклівки. Сходи між поверхами в аварійному стані, дах школи не перекритий.
Під час навчання надалі проводять ремонтні роботи з недотриманням правил безпеки для школярів. А тепер давайте замислимось, які можуть бути наслідки фізичного та психологічного здоров’я дітей та батьків, якщо через примхи і зухвальство якогось посадовця у чийсь дім прийде біда. Чого чекати далі?”

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ