Тернопільські підприємці нагадують владі, що мають право заробляти собі на життя (фото)

0
305

Тернопіль сьогодні знаходиться у «жовтій» карантинній зоні. А ще вчора був у червоній. І якщо сьогодні місто живе у звичному ритмі, то вчора люди з острахом очікували чи не доведеться їм знову залишатися вдома. А значить знову бути без роботи і без змоги заробити собі на прожиття.

Але якщо перший карантин став для тернополян певною несподіванкою, то до цього люди почали «готуватися» заздалегідь. Бо хто ж його знає, що там в головах у тих, хто керує палітрою і в якій зоні ми прокинемося завтра.

На ринку, що по вулиці 15 Квітня підприємці, які там торгують розвішали 43 статтю Конституції. Є в Україні така тоненька брошурка. Практично жоден з наших можновладців цю брошурку в руках не тримав, не те щоб її бодай погортати, але вона таки існує.

І ось ця стаття каже, що людина має право на працю і праця ця має давати їй можливість заробляти собі на життя. Словом люди тонко натякають владі, що всіма цими карантинами вона порушує основний закон держави.

А поруч висить нагадування, що на території ринку потрібно перебувати виключно у масках. До слова, як влада порушує конституцію, так і підприємці ринку і його відвідувачі порушують цю карантинну вимогу. Але це вже зовсім інша історія.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ