Чому житель Івано-Франківська не хоче зараз голосувати за діючого міського голову (фото)

0
379

На своїй сторінці у Фейсбук житель Івано-Франківська Олександр Варениця опублікував доволі емоційний пост-звернення до міського голови Руслана Марцінківа.

Чоловік пише:

«Сором обирає мене як корінного мешканця Івано-Франківська коли чую як

Руслан Марцінків посадив 2 тисячі дерев за рік у місті і коли міркую де ті дерева гуляючи в цьому парку центральної частини міста ззаду кінотеатру Космос.

Це сквер мого дитинства з якого пройшло небагато і не мало – 35 років. А мені боязко казати що тут за ці 35 років ну нічого не змінилося, взагалі! Про це Ви, шановний мер певно не знаєте?! Чи можливо цей сквер має особливий охоронний статус як колишнє єврейське поховання!

Біда (моя, не Ваша) в тому,що я пам’ятаю цей сквер квітучим, з охайними клумбами, лавочками. Ми розстеляли там коцики і лежали на газоні, так на газоні, а не в буряні і кропиві! Щотижня грали там у фубол, взимку катались на санчатах!

Робота Ваших помічників помітна ще з головного входу кінотеатру – це засипаний глиною чудовий фонтан який був прикрасою нашого міста. З заду будівлі кінотеатру вже по фото все ясно що відбувається!

Ось вам і лавочки, ось і доріжки і квітники і імпровізований пандус для батьків з колисками (в тому числі і для мене). Кінець скверу завершує будівля жахів – колишня баня, в яку водоканал на початку 2000 вклав нібито кілька мільйонів, а зараз ніхто не знає що з нею робити! Притон бехзатченків, туалет під відкритим небом, нескінчена купа сміття! Одним словом – “все включено”!

Як так? Чому?

А бруківочка то кладеться там де людей багато мешкає – потенційних виборців! Що тут? Три вулиці приватного сектору і одна п’ятиповерхівка! Не вигідно?!

Я покладу за Вас галочку в бюлетені якщо Ви покажете мені ті “золоті 2 тис дерев” що посадили-не всохлих і доглянутих! Якщо подібні сквери будуть потрібні Вам! Якщо Ви відкопаєте від глини фонтан навпроти кінотеатру Космос і відновите роботу не тільки цього фонтану а й інших! Якщо ви прикриєте цю огидну структуру Зелене господарство, або призначите туди господаря!

Коли Ви зрозумієте, що благоустрій це не тільки бруківка, це ще й озеленення!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ