На Тернопільщині в кар’єрі закопали сенсаційну знахідку

0
474

Про цей випадок у спільноті Моя Лановеччина розповів Вячеслав Зенін. Чоловік пише:

«Можливо хтось із вас чув про нещодавню незвичну знахідку в селі Плиска Лановецького району? Думаю, тутешні сільські жителі цього села точно в курсі…

Так от, минулого тижня в сільському кар’єрі цього ж села під час проведення робіт по видобуванню піску, екскаватором було розкопано історичну знахідку, а саме було знайдено вцілілі кістки гігантського вигляду в діаметрі близько 30 сантиметрів, довжиною близько 1,5 метри, які ймовірно могли належати мамонту.

Однак керівництво кар’єру вирішило приховати цю історичну знахідку. Мабуть не секрет, що даний кар’єр належить керівнику Лановецької податкової – пану Горощуку, хоча по документах зареєстровано на його водія. Авжеж, публічне розголошення про цю знахідку не на руку керівництву кар’єру, оскільки в такому випадку усі роботи по видобуванню піску були б зупинені.

Тому дана знахідка історії за наказом керівництва кар’єру була прикопана тим же екскаватором. Ті, хто бачили ці закам’янілі рештки минулої епохи, мовчать “як риба в воді”, оскільки зайняті своїми буденними справами, а до історії їм далеко»….

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ