Мешканці якого будинку у Хмельницькому дуже дякують депутатові за щасливе дитинство своїх дітей (фото)

0
315

Змушений звернутись тут до депутата Хмельницької міської ради Заганяча М.В.(від політичної партії “Поруч” Лабазюка С.П.), бо на інші звернення він не реагує та не відповідає. – пише Руслан Котебла.

Шановний Миколо Валерійовичу, а може б Ви не заганялись так!? Уже не багато, й не мало але пройшло – 5 років як Вас вибрали!!! Звичайно ми батьки Вашого округу щиро дякуємо за щасливе дитинство наших дітей, які мають можливість стрибати по “калюжах”( як у сучасних мультиках), в тих ямах, біля нашого будинку (Пр.Миру,78/4), яких з 2015 року уже давно мало б не бути, якби Ви нормально виконували б своі обов’язки депутата та сприяли в інтересах Ваших виборців, які Вас вибрали!!! Але думаю дитячі майданчики, за які ми мешканці Вашого округу до Вас звертаємося з 2015 року, були б кращими ігровими майданчиками ніж “лужі”!

P.S. Незабаром ж вибори. Будете йти на зустріч з виборцями до нашого будинку, обов’язково беріть із собою своїх дітей. Пострибають по “калюжах” разом з моєю доцьою та іншими дітьми, яких тут багато. Бо думаю, що там, де Ви живете, “калюж” немає, а тому Ваші діти, на жаль, позбавлені такої можливості біля свого будинку стрибати по “калюжах” та від цього бути щасливими.

Ваші виборці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ