За виділену земельну ділянку житель Тернопільщини заплатив 500 доларів чиновнику

0
176

На Тернопільщині на одержанні 500 доларів США неправомірної вигоди викрито керівника відділу Головного управління Держгеокадастру області
За процесуального керівництва прокуратури Тернопільської області спільно з працівниками ВБКОЗ Управління СБ України в області, слідчими СУ ГУ НП в Тернопільській області викрито керівника одного із відділів обласного управління Держгеокадастру на отриманні ним неправомірної вигоди за сприяння місцевому мешканцю у затвердженні депутатами Тернопільської міської ради проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності, з подальшою її передачею у власність вказаній особі.

За версією слідства, чиновник, маючи усталені зв’язки серед депутатського корпусу міської ради, вимагав у місцевого мешканця грошові кошти за прийняття органом місцевого самоврядування необхідного рішення щодо виведення з власності міської громади земельної ділянки у м. Тернопіль розміром 0,0018 га для будівництва.
Забезпечивши ухвалення депутатами відповідного рішення посадовець зажадав отримання частини раніше обумовленої неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США та 100 Євро, після отримання яких був викритий правоохоронцями.
Вказана сума неправомірної вигоди виявлена та вилучена під час проведення обшуку у автомобілі, припаркованому поруч із приміщенням Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Посадовця затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Розпочате кримінальне провадження за ч. 1 та 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України, у межах якого вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні злочину, обрання міри запобіжного заходу, відсторонення від займаної посади та накладення арешту на майно. Також перевіряється причетність до вчинення вказаного кримінального правопорушення інших осіб.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ