Чиновник з Тернопільщини – єдина у світі людина, яка знає, чого найбільше боїться коронавірус

0
3812

Заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь повідомляє, що краянам не варто налаштовуватися на карантин до травня. За його словами, після карантину слід виходити на городи, бо вірус боїться фізичної праці.

«На 19.00 в Монастириському районі виявлено інфікованих коронавірусом – 113 осіб:
м. Монастириська – 64, в навколишніх селах – 49. – пише він на своїй сторінці у Фейсук. – В районі обстежено 599 осіб, в т.ч. 235 медиків. В Монастириському шпиталі перебуває 32 хворих (3 – важкий стан, 29-середній). В Тернопільській лікарні – 3 (середній).Р ешта на самоізоляції (в них легка безсимптомна форма захворювання).

Поступило на шпиталь ще 100 захисних костюмів, маски для апаратів ШВЛ, продукти харчування.
Сьогодні від Монастириської районної ради відправлено лист на адресу Бюджетного Комітету Верховної Ради України з вимогою визначити бюджетні асигнування на незавершене будівництво нової Монастириської районної лікарні, готовність якої складає 70%.

До наших краян!
Не налаштовуйтеся на карантин до травня. Після 24 квітня всі на городи! Вірус боїться фізичної праці. Прийшла весна – будемо садити картоплю! Не думайте, якщо навесні не посадили бандитів, корупціонерів і злодюг, то і городів садити не треба. Навпаки, треба буде розширювати ділянки під сільгосппродукцію. Містам потрібні екологічно чисті овочі, одиноким і немічним слід допомогти, а також можна буде дещо заробити під час прийдешньої економічної кризи, спричиненої дилетантством та вірусом».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ