На Тернопільщині, доведені до відчаю лікарі, просять звільнити голову ОДА

0
912

Люди стверджують, що працівники лікарні в Монастириській фактично опинилися наодинці з проблемою. – повідомляє Сьогодні.

Жителі Монастириського району Тернопільської області, де вогнище COVID-19 розростається, записали відеозвернення до президента Володимиру Зеленському, в якому заявили про критичну ситуацію з поширенням в регіоні коронавірусу і незадовільному забезпеченні місцевої лікарні і медиків засобами захисту та ліками.

Відеозвернення і відкритий лист опублікувала місцева громадська активістка Світлана Безділь.

Так, жителі району звинуватили голову Тернопільської ОДА Володимира Трушу в поширенні недостовірної інформації про ситуацію з COVID-19 і закликали Зеленського втрутитися.

За їхніми словами, заява Труша про те, що Монастириського лікарня має високу матеріально-технічне забезпечення і краще за всіх в області підготовлено та готова приймати хворих з COVID-19 – не відповідають дійсності.

Люди стверджують, що медики лікарні в Монастириському фактично опинилися наодинці із проблемою.

“У Монастириському вже кілька років поспіль не функціонує інфекційне відділення лікарні (напівзруйновану будівлю!), А медичні працівники виявилися в безвихідному становищі”, – йдеться у відеозверненні.

Також автори заяви стверджують, що лікарі самі намагаються закупити апаратуру і все необхідне на кошти громади.

“Вірус стрімко поширюється населеними пунктами району. Статистика – невтішна. Тому, на жаль, містечко може перетворитися в” український Ухань “, – йдеться в зверненні.

Люди закликають президента відреагувати на критичну ситуацію в районі і зробити відповідні розпорядження щодо введення жорстких карантинних заходів, а також забезпечення Монастириської лікарні відповідними необхідними засобами захисту для медиків, а також медикаментами.

Раніше ми повідомляли, що в Тернопільській області зростає кількість інфікованих COVID-19 – в регіоні вже зареєстрували 98 випадків коронавірусу.

Крім того, нещодавно стало відомо, як себе почуває інфікований COVID-19 мер Монастириської.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ