Чи заборонять в Івано-Франківську користуватися перфораторами на період карантину

2
1203

Через карантин, пов’язаний з корона вірусом, багато жителів Івано-Франківська опинилися у вимушеній ізоляції у своїх квартирах. Кожен «розважається» як може. Хтось книжки читає, хтось не відривається від телевізора, хтось продовжує спілкуватися з друзями, але виключно онлайн.  А хтось займається ремонтом свого помешкання.

Тільки не усім це подобається. Ось Олег С. на сайті Івано-Франківської міської ради кілька днів тому зареєстрував петицію у якій просить заборонити на період проведення карантину в багатоквартирних будинках ремонтні роботи, що супроводжуються підвищеним рівнем шуму.

Чоловік зауважує, що зараз багато людей працюють на дистанційному режимі. А як працювати коли за стіною чи згори цілий день чути як не перфоратор то болгарку. Або просто хтось товче по підлозі і до ледь не цілий день.

Та навіть якщо мова йде не про дистанційну роботу, а банальне перебування у квартирі стіни і стеля якої постійно здригаються, то психологічно це витримати практично не можливо.

Оскільки не виключено, що карантин можуть ще продовжити, то перебування у таких умовах перетворюється на справжнє випробовування.

За чотири дні петицію підтримала усього одна людина.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Пан Олег напевно від карантину трошки погано почуваеться!!! З якоі радості заборонити робити ремонт в своему помешканні і шуміти в дозволений законом час!!!! Перфаратор чи дриль або інший будівельний інструмент має допустимий державою рівень шуму!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ