Священник з Львівщини розповів батькам як вони можуть врятувати життя своїй дитині

0
301

Цей допис розмістив на своїй сторінці у Фейсбук настоятель храму Св. Миколая міста Самбір, що на Львівщині о.Роман Грицишин.

«Батьки! Відріжте один із двох навушників – врятуєте життя своїй дитині!

Щойно повідомили про трагедію, яка трапилась у нашому місті (я не чув раніше): дівчина в навушниках йшла по колії (класика вже!), слухала гучну музику і не почула потяга, який їхав на неї і сигналив. Вижила. Ампутація стопи. Інвалідність на все життя.

Батьки! Навіть якщо ваші діти ходять далеко від колії і поїздів,то вклавши в вуха два навушники-динаміки вони повністю ізолюють себе від світу, стають глухими:

– вони не почують як біля них зупиняється на швидкості автомобіль і їх, оглушивши, викрадають і вивозять хтозна куди;

– вони не почують як їх злодій-хуліган вдарить довбнякою щоб викрасти айфон, і вони з черепно-мозковою травмою без свідомості стікатимуть кров’ю у парку….
Можна продовжувати перелік цих трагедій, які сталися через те, що постраждалі були “глухими” через навушники!

Ви не заберете дітям навушники зовсім (бо ви і вони думають, що трагедії стаються з усіма іншими, але не з вами!). Але ви можете купити навушник на одне вухо, даруючи своїй дитині шанс на життя, або у подвійному відтяти один динамік – буде так круто як охоронці, одним вухом слухають динамік, а іншим по телефону розмовляють. А будуть пручатися, то скажіть: “Я тебе породила, – я хочу щоб ти жила!”.

Так Ваша дитина зможе почути, що дзвонить мама; або авто на швидкості під’їжджає; або кроки злодія,що підбігає щоб вихопити айфон чи сумочку; або поїзд, що сигналить і летить по колії на вашу дитину…

Бог дав нам дітей, – за них ми перед Ним і відповімо! Як можна бути таким байдужим і не любити, не оберегти свою дитину».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ