Деякі народні депутати від Івано-Франківщини так бідують, що отримують компенсацію за житло

0
837

У грудні минулого року окремі народні депутати отримали компенсацію для оренди житла або винайму готельного номера за період з 29 серпня по 31 грудня. Всього таких незаможних виявилося 158. Є серед них і ті, хто представляє у Верховній раді Івано-Франківську область.

З 11 місцевих депутатів троє на цю компенсацію не зазіхнули. Це Роман Мулик, Василь Мокан і Андрій Іванчук.

А ось іншим майновий стан не дозволяє самим оплачувати проживання у столиці. А чи справді це так?

Сьогодні з допомогою електронних декларацій можна легко з’ясувати хто чим володіє.

Отже, підприємець з Калуша Олег Марусяк отримав 20 тисяч гривень компенсації. Ось тільки Олег Романович чомусь забув подати декларацію. Хоча закон і зобов’язує це робити. Але що для них закони, якщо вони самі їх приймають, а, значить, мають повне право і не виконувати. Аналогічно вчинив і висуванець від «Слуги народу» Едуард Прощук. Декларацію він не подав, а компенсацію отримав. І то чомусь аж 80 тисяч гривень.

Олена Вітоняк отримала 59 тисяч. Свого часу Олена Василівна перерахувала у виборчий фонд кандидата в Президенти Володимира Зеленського 13 тисяч гривень. А ще вона має дві квартири в Івано-Франківську і трішки ювелірних прикрас. А саме – перстень з діамантом, сережки з діамантом і підвіску, звичайно ж, з діамантом.  Олена Вітоняк на банківському рахунку зберігає 3800 доларів. Але це так, дріб’язок на «чорний день». Готівкою у неї є 148 тисяч доларів, 100 тисяч гривень і 4800 євро.

Оксана Савчук отримала 20 тисяч гривень компенсації. Ну цій жінці можливо і справді потрібна допомога. У неї всього 31 тисяча гривень в банку і 3500 євро готівкою. Усі інші активи належать чоловікові.

Ігор Фріз отримав 39 тисяч гривень. У нього в банку лежить 29 тисяч гривень і 310 тисяч доларів він зберігає готівкою. А ще у нього у власності автомобіль VOLVO вартістю 460 тисяч гривень.

Олександр Матусевич отримав 39 тисяч гривень компенсації. Грошових коштів ні у банках, ні готівкою у нього нема. У тій сім’ї грошима розпоряджається теща. Чоловікові можна було б поспівчувати, якби 21 листопада 2018 року він не придбав собі машину. За VOLKSVAGEN 2018 року випуску Олександр Матусевич заплатив 1050225 тисяч гривень. Я таку суму навіть уявити не можу, але мені здається тут мова йде про мільйон?

Зіновій Андрійович отримав 39 тисяч гривень компенсації. Коли дивишся його декларацію хочеться розпочати збір коштів щоб допомогти людині. Старенький OPEL 1992 року випуску і ніяких грошей ні в банках, ні під подушкою. Ось тільки 15.08.2019 року Зіновій Мирославович отримав 188 тисяч гривень компенсації за невикористану відпустку.

І останній у цьому списку Володимир Тимофійчук. Він отримав 19 тисяч гривень. А готівкою зберігає усього 160 тисяч доларів готівкою.

Подейкують, що чужі гроші рахувати не пасує. Але ж хочеться? Тим більше, що оці «збідовані» люди, які ледве зводять кінці з кінцями, пропонують нам продавати собак щоб заплатити за газ…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ