Дівчина з Вінниці претендує на звання MS TOP Ukraine (фото)

0
197

12 березня цього року в одеському Концерт холі відбудеться фінал конкурсу MS TOP Ukraine

Серед учасниць і представниця Вінниці Марина Павельська.

Ось що вона розповідає про себе.

Я вірю, якщо бажаєш чогось досягти – життя створить всі необхідні для цього умови! Головне – не боятись! Будь-яка подія у житті є досвідом і саме він робить вас загартованішим та сильнішим.

Мені 19 років. Я студентка, але те, чим я займаюсь – ніяк не пов‘язано з моєю освітою.

Ще у 17 років я усвідомила, що свобода – моє друге Я. Саме тоді я почала шукати виходи як же ж її здобути. Тоді, я вирушила на навчання до Польщі, але батьківське «ми платимо – значить робиш як скажемо» дуже давило на мене і я відчувала дискомфорт. Я починала працювати, шукати виходи для самозабезпечення, але зазвичай, коли всі дізнавались мій вік – казали «до побачення».

І ось, такі очікувані 18! Незадовго до них я знайшла себе у бізнесі. Створивши свій онлайн-бутік жіночого одягу я розвивала це максимально і досягла успіхів!

Повернувшись на канікули з Польщі додому я знову поринула у атмосферу того, що мої батьки ставлять мене у рамки і тоді я зробила кардинально сміливе рішення – жити окремо та більше не потребувати їх забезпечення. Так воно і сталось.

Зараз я вже як рік самостійна та реалізовую себе у всьому що можна! Це моя свобода і мої правила. Я вільна від заборон та маю змогу відкривати свою душу для будь-яких починань. Так я створила свої психологічні настільні ігри tablegames.com.ua, які швидко набули прихильників та похвали від психологів. Над ними я працювала кропітким трудом і пишаюсь цим найбільше.

Тепер я хочу відчути силу краси, побути на одній сцені з неймовірно гарними та успішними жінками країни – для мене це честь!

Я рада, що життя приносило мені різні випробування – тому що саме вони зробили мене тим, хто я є!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ