Чому на Тернопільщині не борються з тими, хто продає фальсифіковану горілку

0
174

На Тернопільщині нещодавно затримали групу чоловіків, які виготовляли фальсифікований алкоголь. Народні умільці не намагалися винаходити, так би мовити, «велосипед», а використовували давно відомі у певних колах рецептури.

У спирт додавали трішки води і називали це горілкою. А щоб отримати більш вишуканий напій, як от коньяк, просто використовували барвники.

Цей бізнес-проект діяв майже пів року. Під час обшуку у гаражі, в якому чоловіки облаштували гуральню, вилучили три тисячі пляшок з вмістом схожим на алкоголь. Також там було обладнання на майже мільйон гривень.

Свою продукцію чоловіки продавали у торгових точках області і міста.
А ось у цьому місці дозвольте трішки пригальмувати. Тобто до власники чи якогось директора торгової точки приходить якийсь чоловік і відверто пропонує торгувати фальсифікованим алкоголем. А як поділити виручене – якось домовляться. І власник чи директор дає згоду. І торгує, знаючи, що цей «продукт» може навіть бути небезпечним для здоровя.

Чоловіки, які виготовляли фальсифікат, незабаром постануть перед судом. А коли вже наші правоохоронці почнуть цікавитися і тими, хто отой «алкоголь» несе у маси? Можливо якби перед судом постав один-другий такий продавець, для інших це б стало добрячим уроком.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ