Виходець з Тернопільщини хоче отримувати таку зарплату, що навіть уявити страшно

0
926

Уродженець села Вербовець Лановецького району сьогодні очолює Національний банк України. Але мова зараз не про посаду, а про заробітну плату. Днями Яків Васильович вирішив, що варто б трішки її собі підняти. Не на багато, десь так тисяч на 50 гривень на місяць. Якщо це вдасться зробити, то наш земляк буде отримувати 379 тисяч гривень щомісяця.

У квітні цього року розмір середньої заробітної плати у Тернопільській області становив 8 тисяч гривень. Тобто Яків Смолій хоче отримувати зарплату, яка буде рівнятися заробіткам майже 50 жителів нашої області.

Якщо ж хтось захоче звільнити Якова Васильовича із займаної посади, він отримає майже 4 мільйони гривень відступних.

А тепер швиденько пробіжимося по декларації головного банкіра країни.

Лише перелік нерухомості тут такий, що потрібно мати вдосталь часу для його вивчення. Варто лише зауважити, що Яків Смолій орендує земельні ділянки у Львівській, Івано-Франківській, Черкаській, Київській і Тернопільській областях.

Сім’я володіє чотирма автомобілями. І є навіть гольфкар. На рахунках у різних банках лише у доларах Яків Смолій зберігає більше трьох з половиною мільйонів.

Але, як справжньому і щирому українцеві, йому усе мало. Бо, як мовиться, красиво жити не заборониш. Навіть у країні у якій йде війна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ