Що робити тернополянам, якщо файна карта перестала такою бути

0
551

Окремі тернополяни вже зіткнулися із проблемою: електронний квиток вийшов з ладу. Що робити  таких випадках? Насамперед, з’ясувати, якою є причина несправності.

Якщо картка має зовнішні пошкодження чи тріщини, спричинені недбайливою експлуатацією, то вихід один – потрібно замовляти виготовлення нової картки.

У такому випадку квитки виготовляються на загальних умовах. Тобто споживач оплачує вартість виготовлення нового  електронного квитка «Соціальна карта тернополянина», пише заяву для перенесення коштів із старої картки на баланс нової, та через 25 робочих днів отримує новий електронний квиток. Нагадуємо, що заповнивши анкету на виготовлення картки до 15 травня, споживач отримує 10 гривень на рахунок.

Що робити у випадку, якщо видимих пошкоджень немає, а картка «не читається» у валідаторах? У такому разі необхідно звертатись до оператора ТОВ «Системний зв’язок» на вулиці Чорновола, 1 із відповідною заявою (бланк заяви вам нададуть). Техвідділ ТОВ «Системний зв’язок» здійснить перевірку карти та дасть висновок щодо причин, через які картка не працює.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ