Відомий чортківський гурт «Периферія» переспівав українською хіт легендарної «Машини часу» (відео)

0
495

На відео – студійна сесія кавер-версії пісні «Мій друг краще від усіх грає блюз» з альбому Upplugged (1994) легендарної «Машина часу», де на студії Indi_UK Records у м. Рівне «Периферія» записала свій третій повноцінний альбом.

Як повідав сайту Чортків.city фронтмен гурту Володимир Савельєв (він є його засновником разом зі своїм братом Олегом Савельєвим) , це – наразі єдиний кавер, зроблений «Периферією». Досі колектив виконував лише власні пісні. Автором перекладу є відомий чортківський музикант Артур Марунов, екс-гітарист «Периферії».

Загалом до нового альбому, з назвою якого наразі не визначилися, увійшло 17 пісень. До кожної з них у співпраці з Indi_UK Records (керівник студії Олексій Казанцев є водночас менеджером гурту) буде знято відео-презентацію. Представлення самого альбому очікується на травень цього року.

Периферія-Блюз (official video)

Гурт Периферія переклали та переспівали хітяру легендарної Машины Времени на український мові.Вашій увазі студійна сесія пісні з міста Рівне, де на студії гурт з Indi_UK Records аписує свій третій повноцінний альбом.Автор перекладу Артур Марунов І дуже велике дякую за плідну спів працю Льохе Казанцеву!

Опубліковано Периферією Субота, 9 лютого 2019 р.

Довідково. «Периферія» – рок-гурт, заснований восени 1997 р. у Чорткові. Основний жанр – hard rock

Склад гурту:

Володимир Савельєв – лідер гурту, автор музики і текстів, соло-гітара, вокал
Олег Савельєв – бас-гітара
Павло Дмитраш – ударник
Геннадій Янчук – ритм гітара, бек-вокал

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ