Житель Тернопільщини, який сидить на шиї у батьків, хоче стати Президентом України

0
3654

Якщо хто ще не в курсі, то 31 грудня минулого року в Україні стартувала президентська виборча кампанія. Ще до 3-го лютого цього року дозволено офіційно висувати кандидатів, а останнім днем реєстрації буде 8 лютого.

Тернопільщина не пасе у цьому питанні задніх. Першим з наших краян виявив бажання зайняти найвищу посаду в країні лікар, кандидат наук Сергій Фаренюк. Але у ЦВК йому відмовили. Добродій Фаренюк не зміг собі дати ради із заповненням документів, у яких допустив неточності і помилки. Крім того, замість двох з половиною мільйонів гривень застави він вніс усього три гривні.

Наступним бажаючим трішки побути Президентом став Андрій Павлович Бабій із села Староміщина Підволочиського району. Чоловік уже навіть подав декларацію на сайті НАЗК.

З членів родини Андрій Павлович вказав лише батька і матір. Сім’я Бабіїв володіє чотирма земельними ділянками, дві з яких належать саме декларантові. Про будь-яке житло у декларації не згадується. Зате є автомобіль – Opel 2005 року випуску. Але транспортний засіб належить батькові Андрія Павловича.

З декларації можна зробити висновок, що Бабій молодший сидить на шиї у батьків. Адже ті здають майно в оренду і отримують пенсію. А ще мати реалізує сільськогосподарську продукцію. А Андрій Павлович отримує допомогу з безробіття. Зате місцем майбутньої роботи він впевнено назвав посаду Президента України.

Що ж тут, як мовиться, дай Боже нашому теляті, та й вовка хоча б трішки скуштувати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ