Щоб виїхати за кордон, тернополяни віддають чималі гроші… шахраям

0
78

Тернопільська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно шахрая, який упродовж 2018 року обманним  шляхом  заволодів  грошовими  коштами тернополян  на суму понад 190 тисяч гривень.

Досудове розслідування встановило, що з метою вчинення шахрайських дій, обвинувачений розмістив повідомлення на одному з Інтернет-сайтів про можливість офіційного працевлаштування в Канаді, залишивши номери мобільних телефонів для контакту. Зустрічі він призначав на одній із центральних вулиць Тернополя. Насправді, зловмисник не мав жодного стосунку  до оформлення відповідних документів для виїзду за кордон. Також, у нього не було  наміру їх виготовляти.

Шахрай  приїхав на Тернопільщину з Вінничини. Розповідав все дуже переконливо, що люди запросто віддавали гроші.

Від 4 потерпілих чоловік отримав суми від 400 доларів США до 2000 Євро, обіцяючи оформити їм документи для виїзду до Канади на роботу. В одного з них обвинувачений навіть забрав закордонний паспорт, як заставу для отримання чергової суми. Загальна сума коштів, видурених аферистом на нібито працевлаштування за кордоном, становить понад 190 тис грн.

Розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1, ч. 2. ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману – шахрайство),  ч. 3 ст. 357 (незаконне заволодіння паспортом) КК України завершено.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ