Перший день Нового року приніс жителям Тернопільщини багато неприємних сюрпризів

0
2504

1 січня 2019 року. Кілька годин по обіді. Хочеться сподіватися, що більшість жителів Тернопільщини уже відійшли від святкування і готові хоча б частково сприймати якусь інформацію. А інформація ця не така вже і приємна. Тут, так би мовити, оте покращення, яке не давало нам спокою минулого року, наздогнало нас і у цьому. І ото уже з самого першого дня.

А тепер трішечки детальніше. Що стосується саме жителів файного міста Тернополя, то їм не варто забувати, що відсьогодні за воду вони будуть платити таки файні гроші. Якщо трішечки точніше, то на 13 відсотків більше. Але ж це ще не все.

Щоб ми з вами не розслаблялися і не вважали, що життя це суцільне свято, саме сьогодні зростають тарифи на тепло. Точних даних ще нема, але у середньому це буде від 18 до 21 відсотка. Відповідно подорожчає і опалення, і гаряча вода. Словом, при таких цінах на послуги водопостачання і гарячу воду, тернополяни можуть вважати, що їм дуже пощастило. Адже не багато міст можуть похизуватися ставом у самісінькому центрі. А там і водички можна буде дешевої набрати. І підігріти її, якщо хто у холодній вмиватися не любить.

А ще відсьогодні за електроенергію доведеться платити двом компаніям. Тій, яка розподіляє і тій, яка постачає. Як це вплине на вартість, стане відомо аж у лютому. Саме тоді тернополяни і отримають перші платіжки за новими правилами.

Є ще одна погана новина для тернополян з слабкою силою волі. Якщо хто до цього дня так ще і не позбувся пагубної звички тютюнопаління, то саме час над цим замислитися. Адже відсьогодні акциз на тютюн зросте на 20 відсотків. Тобто пачка цигарок може подорожчати десь на 5 гривень.

Але є не лише погані новини.

Від сьогодні зарплата військових має зрости на 30 відсотків. Отже тепер контрактник по мінімуму мав би отримувати 10 тисяч гривень. А ось у зоні ООС не менше 20 тисяч.

А ще в уряді пообіцяли, що трішки зростуть пенсії. Для тих, кому більше 65 років і хто пропрацював 30 років (жінки) і 35 (чоловіки) її піднімуть на 172 гривні. До 1669 гривень на місяць. Словом, пенсіонери Тернопільщини, які багато років тяжко працювали, аж з 1 січня цього року заживуть таки заможно. І аж тепер ці люди перестануть економити на дрібницях. А ще вони усі будуть сподіватися, що таки дочекаються того дня, коли ті, хто їм встановлює такі ось пенсії, й самі згодом почнуть отримувати точно такі ж…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ