До цієї тернопільської поліклініки реформи дійдуть ще не скоро

0
612

Тернопільська дитяча поліклініка, що на Морозенка, 7, абсолютно не пристосована до прийому дітей. Так вважають деякі матері, які приводять своїх дітей до лікарів.

– Ця поліклініка ще з радянських часів, –  говорить мама 3-річного хлопчика Іванна. – Тут навіть нема ізолятора. Вірніше є, але він фіктивний. Моя лікарка говорила, що на папері він є. Це  перший кабінет, що справа при вході. Тобто через коридор однаково йдуть і діти з кором, і здорові. Якщо здорова дитина там пройде, вона вже захворіє. Це не ізолятор. То фікція.

Наприклад, у поліклініці на Злуки є ізолятор. Подруга розповідала. Вона туди з дитиною ходить. Вхід в ізолятор має бути з вулиці. Якщо приходить дитина з кором, то зразу йде туди, а не по коридору біля інших дітей, як тут, на Морозенка.

Іванні лікарі поліклініки пояснили, що не можуть нічого вдіяти. Обласне керівництво знає про цю проблему, але каже, що нема коштів.

– Там, де аптека, їм зробили ремонт у двох кабінетах, –  продовжує жінка. – Не вспіли вони закінчити ремонт, як одна стіна вже почорніла і обвалилася.

Наша лікарка каже, що їм потрібне інше приміщення, бо навіть не мають де сісти писати карточки. На колінах хіба. Оформлюють в одному кабінеті декларації, одночасно хворих дітей приймають і заповнюють карточки. Ще й коридор тісний. Як багато людей, то нема де пройти.

Якщо на другій стороні їм все ж дороблять ремонт і їх відселять туди, це означає, що я з дитиною йду на ту сторону, роздягаю її, лікарка дитину оглядає. Далі я дитину вдягаю, йду через вулицю морозом, наприклад, тут маю десь дитину роздягнути. Питання – де? На коридорі під ноги кину одежу? Щоб зайти до кабінету, де вакцинуватимуть,  мама має скинути верхній одяг, має роздягнути дитину. Нема права заходити у верхньому одязі – там має бути стерильно і чисто. Куди я кину пальто? Педіатр пояснила, що їх завідуюча пробує донести це до керівництва, але безуспішно. От так ми і живемо.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ