У тернопільській церкві священик на очах у дітей бив ногами собаку

5
2189

Сьогодні трапився прикрий та неприємний випадок у Церкві Успення Пресвятої Богородиці, що на вулиці Острозького. – повідомляється у спільноті «Ноїв Ковчег – Хатіко – Дичків»

Під час дитячої Служби Божої в храм забігла бездомна собака. Зауважу, що вона була дуже дружелюбною і чемною, ніякої агресії не проявляла. Один з Отців, що сповідали (О. Василь) приласкав її. Відчувши захист і тепло, собака заснула біля його ніг. Але не всім це виявилось до вподоби. О. Володимир Юркевич підійшов і почав копати собаку ногами на очах у всіх парафіян та дітей. І навіть після цього, агресії від неї не було ніякої. Вона просто побігла в інше місце.

За кілька хвилин, на всю церкву, почулося жалісне скавуління собаки. Його за шкіру, за вуха жорстоко тягнув «ревний, побожний» парафіянин Володимир Греля. В його очах була лють та злоба.

Що дуже прикро та болюче, що зі всієї Церкви, на цей інцидент відреагувало лише кілька дорослих та дітей.

Ось Вам і мораль: яка мова може бути про любов до ближнього, співчуття, доброту, милосердя, чого, на жаль, у стінах Божого Храму ми не побачили.

5 КОМЕНТАРІ

  • А де тут, що це зробив св’ященник? “за вуха жорстоко тягнув «ревний, побожний» парафіянин Володимир Греля”. А св’ященник мабуть просто пересунув ногами собаку. Руки в св’ященника повинні бути чистими. Йому тримати в руках Св’яту Євхаристію. А безпритульні собаки чистими не бувають. Їх ніхто з шампунем не купає. Це просто черговий висер тупих журналюг.

 1. Звісно, псові в храмі не місце, але ж можна було нагодувати на вулиці і акуратно вивести?
  Той, хто не жаліє тварин (Божих), не пошкодує і людини. Від таких слід триматись подалі. незалежно від конфесії.

 2. (цитата): “Ось Вам і мораль: яка мова може бути про любов до ближнього, співчуття, доброту, милосердя, чого, на жаль, у стінах Божого Храму ми не побачили.”

  Дивно ТАКЕ “відкриття” чути чи читати! А хто сказав чи стверджує, що до Церкви (костьолу, мечеті, кирхи, молитовного дому etc.) ходять “за замовчуванням” лише побожні, високоморальні, милосердні та співчутливі християни-альтруїсти?! Адже вийшовши з церкви, з тим чи іншим “побожним і милосердним” парафіянином чомусь(?) ЩОСЬ – якась чортівня? – відбувається… Та що там поза Церквою! Як ТУТ з*ясувалось – навіть у Церкві! 🙁

  Озирніться довкола себе і ви без “спецзасобів” побачите, що майже всі ми вийшли із совково-колгоспної “шинелі”… І навіть більшість з тих, що “народились у незалежній”, отримали від своїх батьків та “старших товаришів” “вірус” байдужості і жорстокості як до собі подібних, так і до “братів наших менших”. 🙁

  P.S.
  Одна маркіза сказала (давно це було): “Чим більше я пізнаю людей, тим більше подобаються собаки”. Мабуть, неспроста?
  А ЩО змінилось зараз?

 3. А в мене взагалi нема слiв про теперiшнiх священникiв. Колишнi ще мають якусь совiсть. а для теперiшнiх це така сама робота. як. наприклад. в барi працювати. чи в готелi.А ви хочете. щоб дiтей якось виховували. Зараз в священники не йдуть за покликанням. а за прибутком. Так що який пiп. такий i прихiд. Хотiла б я побачити, коли б де-небудь в краiнах Евросоюзу хтось так повiв себе. як той прихожанин. що копав собаку, де в вiн був.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ