Серійний злодій вкрав у бізнес-леді з Тернопільщини багато грошей

0
137

Лановецький районний суд виніс обвинувальний вирок щодо жителя Закарпатської області, який викрав з помешкання жительки Лановеччини  золоті вироби та грошові кошти на суму понад 180 тис грн. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні  та державне обвинувачення здійснювалось Кременецькою місцевою прокуратурою.

В ході досудового розслідування та судового розгляду встановили, що юнака  раніше вже неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок з помешкань громадян на території Закарпатської, Полтавської,  Львівської, Рівненської областей.

Цього разу потерпілою від дій злочинця виявилась жителька Лановецького району Тернопільської області, яка, займаючись підприємницькою діяльністю, тримала вдома значну суму грошей. Злодій, скориставшись відсутністю власників житла, заліз через вікно в будинок та викрав гроші і золоті вироби на суму понад 180 тис грн.

Суд погодився з позицією державного обвинувача і вказані дії кваліфікував  за ч.4 ст.185 КК України – викрадення чужого майна, вчинене повторно, в великих розмірах, поєднане з проникненням в житло, засудивши злочинця до покарання у виді позбавлення волі на строк 6 років.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ