8-річну дівчинку у Чорткові вбив не лише водій, а й – система, яка існує в країні

0
7486

Вчора у Чорткові трапився трагічний випадок. Під колесами машини загинула 8-річна дівчинка. Дитина не перебігала дорогу десь не у не встановленому місці. Вона разом з мамою йшла по тротуару. І тут на них наїхала вантажівка. Дівчинка померла ще до приїзду швидкої, маму ж із важкими травмами госпіталізували.

Тепер правоохоронці повинні з’ясувати, наскільки у цій ситуації винен водій. Але було б навіть дуже добре, якби вони встановили, хто ще винен у смерті дитини. Адже стало відомо, що цей водій у 2009 році уже вчиняв аналогічний злочин. Його судили. І якийсь суддя вирішив, що 4 роки позбавлення волі умовно цілком достатньо.

Тобто якби тоді водієві навіть якщо б не присудили реальний термін покарання, але хоча б довічно позбавили права керувати транспортним засобом, сьогодні 8-річна дівчинка продовжила б насолоджуватися життям.

Отже у смерті дитини винен не лише водій. Винна ота система, яка сьогодні панує у нашій країні, де вбивці за кермом не лише залишаються на волі, а їм навіть не забороняють продовжувати їздити. Спробуйте пригадати, чи часто ви чули, що винуватець смертельного ДТП опинився за гратами? Якщо такі випадки і є, то вони поодинокі. У більшості ж випадків убивці за кермом відбуваються легким переляком.

Хотілося б спитатися в судді, який 9 років тому прийняв таке рішення, чи не мучить його совість через смерть 8-річної дитини. І чи не думає він або вона про те, що цієї трагедії можна було б уникнути…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ