Чому президент дорогою до Зарваниці не робив селфі і був без дощовика

0
2060
фото із сайту Овід

Соцмережі чомусь сколихнула інформація, що президент України Петро Порошенко прилетів до Зарваниці гелікоптером. Те, що президенти літають на гелікоптерах – не новина. Те, що не за горами вибори і високопосадовці частіше відвідують Тернопільщину – також уже не новина. Але те, що президент не ішов пішки із самого Києва аж до  Зарваниці – таки новина. Адже в очах набожних тернополян Петро Порошенко порушив усі стереотипи паломництва.

Його ніхто не бачив по дорозі в шортах чи у дощовику. Він не зупинявся десь на околиці села, щоби побалакати із людьми. Його не підвозила жодна фіра і він не робив селфі у пшениці, соняшниках чи десь у гречці…

А що ви хотіли? Уявіть собі, якби Петро Порошенко таки дістався пішки до Зарваниці. Звісно, ішов би не сам. Довелося б із собою брати усю свиту і охорону. І нікому невідомо, які у цієї свити релігійні переконання, як часто вони ходять пішки навіть по Києву і чи знають, що таке – дощовик.

Невідомо, яких невимовних зусиль довелося би їм докласти, минаючи усі готелі країни, що десь по дорозі. Невідомо, коли востаннє ці люди обідали чимсь простим із дорожньої сумки чи наплічника. Невідомо, чи не перепиняли б президента у кожній області усі місцеві підлабузники. І взагалі – багато чого невідомо… То дайте спокій президентові і його свиті. Сьогодні – не той день.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ