Тричі на добу пішоходи в Тернополі швидші, ніж машини

0
233

Години, які краще перечекати вдома, підрахували тернопільські водії. Саме тоді на дорогах чималі затори, які повторюються протягом доби тричі і у трьох місцях.

– Найважче добиратися вранці з 8.30 до 9.30, –  розповідає таксист Петро. – Після 10-ї спокійно. Далі «движуха» починається під обід – з 11 до 14 години. Всі кудись їдуть. Ну і страшне, що робиться на дорогах, з 16 до 19 години. Деколи їду, минаю пішохода, який чимсь запам’ятався. Потрапляю в пробку на яких 25 хвилин і бачу, що та людина на тротуарі мене вже обганяє. Через те, буває, і пасажири з таксі виходять посеред дороги – чи спішать, чи терпцю не мають. Що маю їм казати? Як хочуть, то хай виходять.

Пан Петро каже, що найбільші затори в ці години у трьох місцях – вулиця Збаразька, Горбатий міст і міст біля Тернопільського національного політехнічного університету ім. І. Пулюя.

– Річ у тім, що зараз з Польщі нагнали машин, –  продовжує таксист. – Кількість транспорту збільшується, а дороги ті самі – вони не розширюються. Наприклад, на Руській такі пробки утворюються через два пішохідних переходи, що внизу коло моста і біля так званого Бурячка. Там маса народу йде. Це можна розвантажити підземними переходами. Але хто їх буде робити? Потрібно вкладати кошти.

 
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ