Тричі на добу пішоходи в Тернополі швидші, ніж машини

0
193

Години, які краще перечекати вдома, підрахували тернопільські водії. Саме тоді на дорогах чималі затори, які повторюються протягом доби тричі і у трьох місцях.

– Найважче добиратися вранці з 8.30 до 9.30, –  розповідає таксист Петро. – Після 10-ї спокійно. Далі «движуха» починається під обід – з 11 до 14 години. Всі кудись їдуть. Ну і страшне, що робиться на дорогах, з 16 до 19 години. Деколи їду, минаю пішохода, який чимсь запам’ятався. Потрапляю в пробку на яких 25 хвилин і бачу, що та людина на тротуарі мене вже обганяє. Через те, буває, і пасажири з таксі виходять посеред дороги – чи спішать, чи терпцю не мають. Що маю їм казати? Як хочуть, то хай виходять.

Пан Петро каже, що найбільші затори в ці години у трьох місцях – вулиця Збаразька, Горбатий міст і міст біля Тернопільського національного політехнічного університету ім. І. Пулюя.

– Річ у тім, що зараз з Польщі нагнали машин, –  продовжує таксист. – Кількість транспорту збільшується, а дороги ті самі – вони не розширюються. Наприклад, на Руській такі пробки утворюються через два пішохідних переходи, що внизу коло моста і біля так званого Бурячка. Там маса народу йде. Це можна розвантажити підземними переходами. Але хто їх буде робити? Потрібно вкладати кошти.

 БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.