У Тернополі не вистачає грошей на всі ремонти

0
285

Тридцятого березня цього року громадянин Сороколіт І.Л. на сайті Тернопільської міської ради зареєстрував петицію, у якій просив відремонтувати міжбудинковий проїзд з вулиці Шота Руставелі до будинків (гуртожитків) №35 і 37 на вулиці Збаразькій. За останні 3 роки мешканці гуртожитків самоорганізувались в будинкові комітети та ОСББ й самотужки або на умовах співфінансування з міською радою поступово приводять будівлю до належного стану.

Люди вимушено встановивши собі найвищі тарифи в місті на утримання будинку (квартплату) від 7 до 10грн./м.кв. Але самотужки провести ремонт зруйнованого проїзду мешканцям не під силу. Тому пропонується провести вище зазначений ремонт за бюджетні кошти на умовах часткового співфінансування з боку мешканців.

А третього квітня громадянка Моісеєва О.В. зареєструвала схожу петицію, у якій просила облаштувати тротуар на ділянці дороги від ТНВК №32 до будинку 14 а по вул. Бригадна для поліпшення благоустрою міста та запобіганню аварійних ситуацій на дорозі.

Обидві петиції набрали необхідну кількість голосів на свою підтримку і на обидві у міській раді дали відповідь. Зводиться воно до того, що на даний момент грошей на ремонт цих проблемних ділянок нема. Але якщо раптом з’являться, то питання підняті у цих петиціях будуть враховані першочергово.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ