Чому озброєна братва на 60-ти джипах так і не доїхала до Тернополя

0
1057

Вчора біля 10 години вечора невідомий зателефонував на лінію «102». Чоловік, у якого під час розмови трішки заплітався язик, повідомив, що жарти закінчилися і найближчими днями у Тернополі почнуть горіти банки. А щоб поліцейські не сприйняли це за жарт, попередив, що зі сторони Кременця до обласного центру уже їде братва на 60 джипах.

А якщо хтось спробує стати їм на шляху, вони знищать усе, що рухається і що не рухається також. А фінансові установи «братва» збирається знищувати через те, що у Тернополі працюють несправедливі судді.

А ще чоловік називав себе добровольцем, тільки ніяк не міг пригадати, до якого саме батальйону належить.

Поліцейські не могли сприйняти таке повідомлення як чийсь недоречний жарт. Вдалося встановити, що телефонували з Підволочиського району. Туди і поїхав спецпідрозділ корпусу оперативно-раптової дії.

У будинку, з якого телефонував невідомий, правоохоронці затримали двох чоловіків. Один з них і справді був учасником АТО. А ось другий просто забагато випив і вирішив довести, що він також чогось та вартий. А ось чого саме він вартий – штрафу чи адміністративного арешту тепер вирішить суд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ