Для чого програма «Ревізор. Міста» зіграла у брудну гру на Тернопільському м’ясокомбінаті

5
2119

В ефірі телеканалу «1+1» вийшла програма «Ревізор. Міста», зйомки якої проходили, в тому числі, і за участю працівників компанії «Агропродсервіс» та працівників її структурного підрозділу «Тернопільський м’ясокомбінат».

Незважаючи на те, що знімальна група робила свою роботу, постійно наголошуючи на тому, що законодавство дозволяє здійснювати такого роду діяльність, назвати програму об’єктивною та чесною не можна.

Жодне законодавство будь-якої правової держави не заохочує до провокації. В даному ж випадку провокація мала місце, як під час зйомок прихованою камерою без згоди на це людини, яку знімали, так і під час «проривання» на прохідній м’ясокомбінату. На відео видно, як ведучий під турнікетом намагається пройти на територію. Хоча навіть необізнаним з тонкощами зйомок людям зрозуміло, що так само зробити оператору з камерою практично нереально. Іншими словами, ведучий проривався лише для «картинки», бо оператори з апаратурою так хвацько подолати турнікет не змогли би взагалі. Крім того, кадри, де уповноважені працівники служби безпеки підприємства роз’яснюють, що на територію комбінату стороннім особам прохід не дозволений, у програму не потрапили. Як і вручення документів, які надають право заборонити фото- відеозйомку на своїй території, якщо є відповідні внутрішні накази з цього приводу. Такі документи є, вони були скопійовані та передані знімальній групі, як доказ того, що компанія діє виключно в межах правового поля.

Незважаючи на те, що зйомки програми тривають дві доби, знімальна група навідріз відмовилася знімати програму на наступний день, хоча на інших об’єктах перебували протягом двох знімальних днів. Не приїхали вони і через місяць, хоча на їхньому відео зафіксовано, що ми готові приймати їх. На момент зйомок програми, компанія «Агропродсервіс» вже протягом більш, як півроку, двічі на тиждень проводила екскурсії Тернопільським м’ясокомбінатом для школярів міста та області. На пропозицію взяти участь в черговій екскурсії разом з дітьми, знімальна група також навідріз відмовилась.

Зйомки прихованою камерою проводилися підставною особою знімальної групи виключно в так званій «брудній» зоні (забій, кишковий цех, задня рампа для кісткових відходів), працівники якої не перетинаються з працівниками «чистої» зони, що здійснюють обвалку м’яса та виготовляють м’ясні продукти. Для цього в компанії замовили різну за кольором спецформу та надали різний доступ проходження територію комбінату для власників чіп-карт. Переміщення працівників контролюється внутрішніми камерами спостереження. Відсутність зйомок в інших цехах не може слугувати підтвердженням того, що виробництво не відповідає нормам. Тим більше, що до аналогічного виробництва (йдеться про виготовлення напівфабрикатів у фірмових магазинах «Студія м’яса») претензій з боку знімальної групи не було. Однак, у програму ці кадри не увійшли. Як і результати експертизи м’яса, купленого в нашому магазині.

Враховуючи вищенаведене, вважаємо, що програма «Ревізор. Міста» є замовною, орієнтованою на пошук негативу будь-якою ціною, включаючи провокації та замовчування невигідних для програми фактів.

Шкода, що ведучий, який є резидентом Канади, намагається повчати, сам не дотримуючись елементарних стандартів у роботі – правдивості, об’єктивності, права іншої сторони на позицію тощо.

За бажанням зробити «шоу», журналісти забувають про об’єктивне висвітлення позиції іншої сторони, користуються неприйнятними методами при проведення зйомок, чим свідомо чи несвідомо роблять програму інструментом для виконання недобросовісних «заказух», що немає нічого спільного з інформуванням населення, як цього вимагає законодавство.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Ревізор – це брехливі шантажисти які вводять в оману людей і вимагають гроші у підприємців.
    Люди давно це зрозуміли.

  2. …не хочу навіть дочитувати ці виправдання м”ясокомбінату… зразу засмерділо ковбасами…а за рекламу це взагалі окрема мова – печаль для чого так засмічувати радіоефіри і людські вуха з головами.

  3. І звісно Мій коментар ви не розмістите, ви ж демократичні тільки коли з вами погоджуються. А в мережах вже шторм почався і вас там на шматочки розривають, так що ось ці ваші смішні відмазочки на ваших же бложках тільки підтверджують правоту точки зору передачі. І що до Мене, то телеканалу 1+1 Я вірю більше, ніж вам, князькам місцевим, що труять своїх же краян.

  4. Ну хто сказав, що Чайківський когось труїть?
    Ви були на екскурсії на м’ясокомбінаті? підіть подивіться на щось крім забійного цеху, а потім судіть!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ