Тернопіль скоро може стати лідером із здачі металобрухту

0
525

Тернополяни уже доволі давно нарікають на якість перевезень громадським транспортом. Зокрема мова йде про маршрутні таксі. Перевізники не приймали жодних мір, щоб хоча б якось змінити ситуацію, вимагали лише постійного підвищення вартості проїзду. І ось у цій ситуації з’явилася третя сторона. Тепер вже і у Тернопільській міській раді задумалися над тим, що терпіти таких перевізників на вулицях міста таки не варто.

Сьогодні їм усім вручили офіційні-листи повідомлення про припинення їхньої діяльності з 1 лютого. Отже у перевізників є 10 днів, щоб почати виконувати умови, передбачені договором.

А це – дотримання графіку роботи, перевезення лише тієї кількості пасажирів, яка вказана у технічній характеристиці транспортного засобу, і, найголовніше, врешті-решт наведення порядку з оплатою за проїзд.

Якщо перевізники не погодяться на такі умови, то у міській раді запевняють, що тернополянам недовго доведеться ходити пішки і давати велику виручку тролейбусному депо. Уже зараз ведуть перемовини з одним банком про отримання кредиту для закупівлі 40-50 транспортних засобів. Тобто у місті планують створити єдину муніципальну транспортну систему.

Якщо це трапиться, що будуть робити перевізники? Уже сьогодні деякі з них намагаються продати свої транспортні засоби. Зокрема такі оголошення можна побачити на сайті OLX. А так, більшості з них доведеться різати маршрутки на дрібні клаптики і здавати їх на металобрухт. Тоді Тернопіль зможе виконати план по здачі металобрухту, якщо такий, звичайно, десь існує.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ