Тернопіль скоро може стати лідером із здачі металобрухту

0
403

Тернополяни уже доволі давно нарікають на якість перевезень громадським транспортом. Зокрема мова йде про маршрутні таксі. Перевізники не приймали жодних мір, щоб хоча б якось змінити ситуацію, вимагали лише постійного підвищення вартості проїзду. І ось у цій ситуації з’явилася третя сторона. Тепер вже і у Тернопільській міській раді задумалися над тим, що терпіти таких перевізників на вулицях міста таки не варто.

Сьогодні їм усім вручили офіційні-листи повідомлення про припинення їхньої діяльності з 1 лютого. Отже у перевізників є 10 днів, щоб почати виконувати умови, передбачені договором.

А це – дотримання графіку роботи, перевезення лише тієї кількості пасажирів, яка вказана у технічній характеристиці транспортного засобу, і, найголовніше, врешті-решт наведення порядку з оплатою за проїзд.

Якщо перевізники не погодяться на такі умови, то у міській раді запевняють, що тернополянам недовго доведеться ходити пішки і давати велику виручку тролейбусному депо. Уже зараз ведуть перемовини з одним банком про отримання кредиту для закупівлі 40-50 транспортних засобів. Тобто у місті планують створити єдину муніципальну транспортну систему.

Якщо це трапиться, що будуть робити перевізники? Уже сьогодні деякі з них намагаються продати свої транспортні засоби. Зокрема такі оголошення можна побачити на сайті OLX. А так, більшості з них доведеться різати маршрутки на дрібні клаптики і здавати їх на металобрухт. Тоді Тернопіль зможе виконати план по здачі металобрухту, якщо такий, звичайно, десь існує.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.