На Тернопільщині вкрали з подвір’я породистого собаку

0
1906

Сайт Про те уже писав про те, що у місті викрадають собак. Про цей йдеться в публікації  «У Тернополі хтось викрадає великих молодих собак?». 13 січня викрали молодого пса у Петрикові. Так стверджують його господарі.

– На подвір’я зайшов злодій. – розповідає Яна Стефура. – Покликав собаку, взяв за хомутик і пішов. Собака завжди гуляв ввечері по дворі, в селі знали про нього.  Він підходив до воріт і всі його гладили, бо він давався.

Пса ми випустили опівночі, щоб він зробив свої собачі справи. Вдень він може бути прив’язаний, а під вечір завжди його спускаємо, бо він активний і повинен багато бігати. Через 5 хвилин собаки не було. Ми вибігли на вулицю, кликали. Пса ніде не було. Побачили, що хвіртка відчинена навстіж. Ми йшли за слідами собаки та людини, був сніг. Біля хвіртки сліди обірвалися.

Хаскі молоді люди купили за 6 тисяч гривень. Собака Лео молодий. Йому 6 місяців.

– Якщо рахувати, скільки вклали в нього, то пес ще більше коштує. – продовжує Яна. – Тільки щеплення та вітаміни нам обійшлися в 2 тисячі гривень.

Собака був дуже активний та добрий до людей, особливо до дітей. Уявляєте, що відчувають  люди, у котрих пропадає частинка серця? Пропав член сім’ї. Він для нас був як дитина.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ