Деякі тернополяни серйозно ризикують не лише здоров’ям, а й життям (фото)

0
713

У грудні минулого року в російському Іркутську лосьйоном «Боярышник» отруїлося майже 80 чоловік. Цей випадок активно обговорювали у соцмережах і він став певною мірою символом російської дійсності.

А сьогодні я зауважив, що у цьому плані ми не так вже й далеко відійшли від північного сусіда. В одному із закутків вулиці Збаразької помітив місце із залишками справжнього бенкету – 5 флаконів настоянки глоду. Цей лікарський засіб призначають при розладах діяльності серцево-судинної системи. І містить він 70 відсотків етанолу.

Чи це хтось один тут зустрічав новоріччя, чи була ціла весела компанія – сьогодні уже не з’ясуєш. Виходячи ж із того, що повідомлень про отруєння цими днями не надходило, любителям спиртовмісної дешевої рідини дуже пощастило.

Але, як мовиться, усе до пори й до часу. Росіяни також кілька років пили ту гидоту, поки усе не закінчилося трагічно. Виходячи ж з того, що алкоголь постійно дорожчає і цей рік винятком не буде, тернопільські любителі оковитої будуть шукати якусь дешеву альтернативу. Тобто почнуть пити ледь не все, що горить. І ніхто не буде думати про шкоду для здоров’я, а той загрозу для життя. Хоча ці любителі уже давно не думають ні про перше, ні про друге.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.