Проплачені «активісти» кинули виклик громаді міста: ми зупинимо Тернопіль

1
287
фото: 20 хвилин

15 грудня  міська рада Тернополя проголосувала знаковий документ – бюджет міста на 2018 рік, який склав майже 2,5 млрд гривень. Цей документ вже охрестили бюджетом розвитку, адже він дає всі підстави для інтенсивного розвитку економіки Тернополя. Однак перед голосуванням сесію знову намагалися зірвати десяток так званих «активістів», які насправді на фінансуванні газових олігархів, які контролюють енергетичний ринок як Тернополя та України.

Так звані «активісти» оголосили війну тернополянам

Перед рішенням про бюджет розвитку на 2018 рік, сесію намагалися зірвати. Очолили цей проект так звані «активісти», які представляють маргінальні партій, що перебувають на фінансуванні олігархів та з тріском провалилися на минулих місцевих виборах.

Вони вимагали, щоб міська рада заборонила функціонування у Тернополі котелень на  альтернативному паливі, а залишила виключно на газі. Таким чином, вони відпрацьовували замовлення своїх «газових шефів».

Що це означає у нашому випадку?

Олігархи постачають дорогий газ Тернополю і не зацікавлені, щоб тернопільські котельні переходили на дешеву альтернативу. І вони намагаються на корінні «обрізати» саму ідею використання у Тернополі альтернативної енергетики. Адже на кону сотні мільйонів гривень, які щороку тернополяни платять газовим олігархам. З кожної гривні за гази олігарзи отримують 80 коп.

Чи мають сенс апеляції «активістів» щодо екологічної загрози котелень на альтернативі?

Ні вони безпідставні. Бо поява екологічно «брудних» котелень в Тернополі не можлива у принципі. Міська рада Тернополя прийняли рішення заборонити працювати будь-яким котельням, які не є екологічно безпечними насамперед заради здоров’я тернополян.

У рішенні ідеться: «Заборонити на території м. Тернополя експлуатацію котелень чи інших генеруючих потужностей на альтернативних видах твердого палива, які не отримали позитивні експертні висновки, дозволи, сертифікати та ліцензії щодо дотримання державних будівельних, екологічних, санітарних та природоохоронних норм, або інших вимог, передбачених чинним законодавством».

Таким чином, посіпаки олігархів вже втратили будь-які аргументи для боротьби проти альтернативи. Тому їм залишається лише кричати на сесії та ставити ультиматум тернополянам. До чого вони і вдалися.

Ультиматум посіпак: ми зупинимо Тернопіль

Так звані «активісти» з олігархічних партій на сесії міської ради публічно поставили ультиматум усім тернополянам. Вони це заявили з трибуни Тернопільської міської ради.

Вони пообіцяли блокувати міські дороги, перекривати рух автотранспорту, пікетувати бюджетні установи. Тобто, ті люди, які називають себе патріотами та тернополянами, погрожують своїм сусідам, що вони не зможуть потрапити на роботу, завести дітей у садки та школи, спокійно вийти у крамницю. І заради чого? Щоб газові олігархи могли й надалі класти в кишеню мільйони.

Більше того, посіпаки олігархів повідомили, що готують цикл передач на загально українських каналах, які належать олігархам, де будуть цілеспрямовано «обливати брудом»  наше місто. Мета тут одна – щоб зменшити інвестиційну привабливість нашого міста, щоб у Тернопіль менше вкладали гроші і платили податки. У бідного міста просто не буде грошей, щоб «бавитися» в альтернативу. Тоді олігархи можутье спати спокійно.

Тернополяни дадуть гідну відповідь

Депутати міської ради вже давно не вірять так званим «активістам». Їх відкрито називають крикунами та політичними заробітчанами. Посіпакам недовіряють прості тернополяни, які оминають їх так звані акції, студенти їх не пускають в тернопільські університети. Віримо, що громада не дасть їм можливість блокувати нормальне функціонування міста. А паплюження Тернополя на олігархічних каналах спричинить зворотній ефект.

Громада Тернополя буде ще більш монолітна і ще більше буде захищати своє місто від невеликої купки посіпак олігархів.

 

Політичні шефи «посіпак»

Олігархічна група Ігоря Коломойського. Дніпровський олігарх Ігор Коломойський та російський олігарх Костянтин Григоришин контролюють ВАТ «Тернопільобленерго». Більше того, його група контролює левову частку українського ринку нафтопродуктів та газу.

Олігархічна група Дмитра Фірташа. Другий за активністю борець проти альтернативи, виходець з Тернопільщини, який зараз переховується від американського правосуддя в Австрії, Дмитро Фірташ. Він є власником «Тернопільміськгазу» та до появи котелень на альтернативі – монополістом у Тернополі. Більше того, саме структури Фірташа контролюють ринок російського газу.

Микола САВЧЕНКО 

1 коментар

  1. до автора даної статті – Миколи Савченка. любий друже ті бариші які дають тобі за подібну писанину, і та шкода від цих дибільних ідей щодо спалювання в Тернополі торфу чи іншого твердого палива це не порівнянні речі !!!!! ці активісти – це не проплачені люди, а справжні активні мешканці міста, які розуміють що за цими світлими гаслами стоять звичайні меркальтильні інтереси Надала і команди !!!!! і їм начхати на екологію і якість повітня поблизу цих котелень !!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ