Тернопільським батькам потрібно бути дуже уважними – «синього кита» змінює «червона сова»

0
997

Попри те, що минулого року так звана гра «синій кит» наробила багато галасу, на Тернопільщині не зафіксували фактів самогубства підлітків саме через цю гру. Хоча у лютому цього року таки відкрили кримінальне провадження за фактом спроби доведення до самогубства 13-річного хлопчика. Дитині, яка брала участь у цій грі, куратори запропонували вирізати на руці кита. Наступним кроком мало бути нанесення собі глибоких ножових поранень. Але, на щастя, дитина на це не наважилася.

Якийсь час про «синього кита» уже не було чути. Тепер же з’явилася інформація, що на зміну йому прийшла «червона сова».

Читайте також: Тернопільський священик став куратором гри «Синій кіт»

Тут «правила» гри трішки інші. Учаснику пропонують не спати 12 діб і при цьому постійно знаходитися онлайн. Куратор час від часу надсилає запитання, щоб переконатися, що дитина таки не заснула. Тим, хто витримає це випробовування, обіцяють приз. Ось тільки який саме не повідомляють.

«Червону сову» у соцмережах почали розкручувати десь тиждень тому. Навчені ж гірким досвідом правоохоронці уже просять батьків бути уважнішими до дітей. Якщо ви помітили, що дитина виглядає втомленою і невиспаною, зверніть на це увагу і поцікавтеся причиною такого стану.

Також читайте: Фахівці розповіли, як і чому злочинцям вдається маніпулювати дітьми

І взагалі приділяйте дітям більше уваги, щоб вони не мали ні часу, ні бажання грати ось у такі ризиковані ігри.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ