Чи святкують це свято тернопільські холостяки

0
276

Сьогодні 11 листопада – 11.11. Чотири одиниці. Зрозуміло, що такі цифри не могли залишитися непоміченими. Ось китайці і вирішили, що вони чомусь дуже нагадують самотніх людей і придумали День самотності або День холостяка.

Першими це «свято» почали відмічати студенти одного китайського університету – самотні хлопці дарували дівчатам подарунки і влаштовували побачення наосліп. З часом мода на День холостяка дійшла і до Європи. А ось в Україні про нього мало хто чув. Як і про інший день, який також відмічають сьогодні – День шопінгу. До слова, його також придумали китайці. Відомий інтернет-майданчик “Alibaba Group” 11 листопада 2009 року організував розпродаж із 50 відсотковою знижкою. А приурочили розпродаж саме до Дня холостяка. І не прогадали – виручка склала майже 6 мільярдів доларів.

А ось тернопільські магазини чомусь ігнорують цей день. Попри те, що сьогодні субота і люди мають змогу зайнятися шопінгом, чомусь не чутно про розпродажі з великими знижками.

Що б там не було, хочеться побажати тернопільським холостякам уже наступного року у цей день зайнятися шопінгом разом із коханою людиною. Навіть якщо у магазинах не буде знижок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ