Відомий тернопільський фестиваль «Файне місто» поміняє одне село на інше

0
838

Фестиваль «Файне місто» вперше провели у 2013 році. Тоді він відбувся на острівку «Чайка». Три наступних роки тернополяни і гості міста фестивалили на аеродромі. А цього року фестиваль прийняв тернопільський іподром.

До слова, саме цього року на фестивалі встановили доволі цікавий рекорд. 14357 людей заспівали пісню гурту «Братів Гадюкіних» «Файне місто Тернопіль». Ось тільки це досягнення не потрапило до Національного реєстру рекордів. Хоча б тому, що організатори туди не зверталися. Та й самі організатори точно не знають скільки людей співало пісню, яку сам автор визнав чи не найгіршою у своєму доробку. Просто скільки було квитків продано на той день, стількох людей і записали у співаки.

А ось днями почали поширювати інформацію, що наступний фестиваль можуть провести у якомусь іншому місті. Принаймні подейкують, що співорганізатора фестивалю Максима Черкашина бачили десь поруч із Шепетівкою.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Максим Черкашин не підтвердив, але і не заперечив цей факт. Повідомив лише, що фестиваль «Файне місто» ніколи не зупиняється на досягнутому. А його організатори – не політики і не чиновники і їм неважливі політичні дивіденди. А ще вони хочуть реальної допомоги, а не слів.

Тому і справді оглядали локацію поблизу Шепетівки.

До слова, на шепетівських сайтах шукав, які ж пісні співають про цей населений пункт. І знайшов ось такі рядки:

“Шепетівка!
Куди мене занесло?
Шепетівка
Це місто, а не село…”

А ми ж з вами давно знаємо, що Тернопіль – це також велике село. Тобто «Фестиваль файне» місто просто вирішив змінити одне село на інше.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ