Тернопільські лікарі навчаються за світовими стандартами (відео)

0
116

22 жовтня 2017 року, 12.00, Тернопіль ​– ​24 лікарі Тернополя складуть іспити за світовими стандартами медицини.

З 16 по 22 жовтня на базі Тернопільської університетської лікарні громадська організація «Захист Патріотів» проводить навчання за курсом «Підтримка життя під час травми. Українська програма» для українських медиків із залученням іноземних професіоналів.

Протягом шести днів лікарі навчаються за програмою, що базується на кращих світових практиках і підходах до роботи з травмою. Метою курсу «Підтримка життя під час травми» є покращення ​​продуктивності​​ та ​​якості​​ медичної​​ допомоги ​​в ​​ситуації​​ високого​​ризику​.

Інструкторами курсу є британські, американські та українські спеціалісти. Зокрема кваліфіковані військові та цивільні лікарі й парамедики, які мають багаторічний досвід служби в армії та лікарської практики в Великобританії та США.

Навчальний курс базується на найсучасніших підходах до лікування травми. Один день догоспітальної допомоги та п’ятиденна інтенсивна програма навчань на госпітальному етапі складається з семінарів, практичних станцій та симуляцій у реальному часі.

22 жовтня ф​іналом навчань стане симуляція реальної події із залученням акторів – студентів Тернопільського медичного університету. Завданням учасників курсу буде надання першої допомоги уявним пораненим відповідно до міжнародних підходів до лікування травми. Після складання тестів лікарі отримають відповідний сертифікат про проходження курсу.

«Захист Патріотів» розпочав програму «Підтримка життя під час травми. Українська програма» восени 2015 року. За цей час такі навчання вже пройшли 127 військових та 239 цивільних лікарів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ