Завтра у Тернополі будуть вшановувати спортсменів

0
102

Шановні випускники, учні всіх років, їхні родичі, партнери, освітяни, тернополяни!

Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа №1 відзначає 70-річчя з дня заснування. Із цієї нагоди відбудеться святкування з грандіозною шоу-програмою, музичними виступами, міні-парадом тренерів та їхніх чемпіонів, врученням почесних подяк, зустрічами випускників, друзів та партнерів школи.

Режисери та організатори свята КЗ ТМР КДЮСШ №1 м.Тернополя підготували як гумористичний сценарій за участі професійних акторів, що по своєму покажуть кожен вид спорту, так і урочисту частину із вшануванням ветеранів, кращих спортсменів школи, партнерів та людей, які зробили чималий вклад у розвиток спорту в Тернополі.

За 70 років існування закладу, наші тренери зуміли гідно продовжити та якісно розвинути справу засновників школи. Ми маємо чим пишатися, у нас великі здобутки. Чимало наших вихованців стали тренерами та працюють у нас, продовжуючи справу наставників, – каже директор КДЮСШ №1 Катерина Барабаш. – Цим святковим заходом у «Подолянах» ми хочемо підкреслити роль дитячого тренера в сучасному спорті. Адже саме у нас зароджуються зірочки, і лише від тренера залежить, як яскраво вони засяють на спортивному олімпі. У нас діти розвивають не лише фізичні, а, в першу чергу, людські якості. Ми вчимо їх відповідальності, поваги до спорту, та особливо до суперників, з якими юним спортсменам доводиться конкурувати та змагатися.

Адміністрація та колектив школи хочуть показати місту свою роботу, згадати вклад кожного педагога, чемпіона, батьків, котрі довірили талант своїх дітей тренерам.

Уже створені спеціальні банери про кожне відділення нашого закладу – від історії до сучасності, від перших чорно-білих фотографій до сучасних. Вони проведуть гостей свята коридором часу, викличуть у випускників чимало веселих спогадів та приємну ностальгію. А сучасникам покажуть весь процес розвитку кожного виду спорту, який пропагує наша школа, – каже заступник директора з навчально-тренувальної роботи Галина Ралло.

Адміністрація закладу щиро запрошує усіх бажаючих на ювілей 19 жовтня із 15.30 у концерт-хол «Подоляни»!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ