Чому азарт до тернополян чіпляється лише уночі (відео)

0
559

Днями у Тернополі трапилася доволі неприємна історія. В залі ігрових автоматів неадекватний відвідувач побив і зґвалтував 19-річну касирку. Його уже кілька днів розшукує поліція. А ось що у Тернополі шукати непотрібно – це зали ігрових автоматів. Вони у нас практично на кожному кроці. І це не перебільшення.

Як видно на відео, на вулиці 15 Квітня розташувалося аж три – один біля одного. Розрахунок такий – не програв усі гроші в одному, відвідуй – інший. І так до того моменту, коли у кишені не залишиться жодної монети.

16 липня минулого року Юрій Луценко, представляючи нового прокурора області, трішки пройшовся містом. І треба ж було такому трапитися, що випадково зайшов до закладу, в якому діяло підпільне казино. А скільки таких Юрій Віталійович ще не відвідав? І скільки таких ще у Тернополі функціонує?

Якщо до такого залу нібито ігрових автоматів зайти у білий день, то там крім самих автоматів і касира більше нікого не застанеш. Попри це вони не лише продовжують діяти, а й постійно відкриваються нові. І наплив клієнтів там чомусь лише уночі. І починається справжня вакханалія. І люди, під вікнами яких знаходяться ці заклади, скаржаться, викликають поліцію. А зали ігрових автоматів продовжують функціонувати.

Значить, це комусь вигідно. Ось тільки – кому? Явно не тим сім’ям, які залишаються без грошей, тому що у них хтось азартний. І азарт цей чомусь приходить тільки вночі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ