Вчорашня п’ятниця для поліцейських Тернопільщини видалася не дуже щасливою

0
480

Хоча вчора була п’ятниця 29-го, а не 13-го, але видалася вона не напрочуд щасливою для поліцейських Тернопільщини. Одне побите обличчя і один розбитий автомобіль – такий підсумок цього дня.

У Збаражі патрульні помітили автомобіль на іноземній реєстрації. Але увагу поліцейських привернули не номери, а те, що не працювали габаритні вогні. Машину зупинили, а ось водій, навпаки, розійшовся. Висловлював неповагу до людей у формі, причому здебільшого у нецензурній формі. А пройти освідчення на алкоголь відмовився.

Довелося везти його до районної лікарні. Там чоловік продовжував бушувати. Спроба його втихомирити закінчилася для лейтенанта порваною уніформою і розбитим обличчям.

Проти 24-річного буяна відкрили кримінальне провадження за умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

А у Тернополі на перехресті вулиць Шептицького та Живова вчора увечері автомобіль «Daweoo» не надав перевагу патрульній машині. Поліцейський «Renault» рухався з включеними блимавками. Але водій чи то не звернув на це уваги, чи сподівався проскочити. Не проскочив. У результаті зіткнення поліцейська машина перекинулася. На щастя, ніхто не постраждав.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ