Житель Тернопільщини аж тепер повірить, що цифра 13 таки нещаслива

1
339

27-річний житель Кременця вирішив продати мотоцикл. На оголошення, розміщене у мережі Інтернет, практично одразу відгукнувся покупець. Повідомив, що сам він з Рівненської області, але готовий приїхати до Кременця, щоб оглянути товар і якщо усе його влаштує, придбати транспортний засіб. І таки приїхав, і таки оглянув, і все його влаштувало.

Влаштувало настільки, що запропонував одразу вдарити по руках і розрахуватися на місці. Він віддав продавцеві 1300 доларів. Той уважно їх оглянув і заховав у кишеню. Але у цю мить в покупця виникли певні сумніви щодо якоїсь деталі. Він попросив гроші повернути і ще раз уважно оглянув мотоцикл. З’ясувалося, йому просто здалося, що все його влаштовує. Долари знову повернулися до продавця.

Чоловіки розійшлися – один поїхав на мотоциклі, інший пішов додому пішки, плануючи на що потратить гроші. І лише вдома, ще раз оглянувши 13 купюр, зауважив, що на кожній з них є напис «сувенір».

Чоловік одразу звернувся до правоохоронців. І ті тепер спробують розшукати шахрая. На вигляд йому 22 роки, зріст – 170 см, темне волосся.

Якщо хтось щось знає про цього чоловіка чи бачив мотоцикл, такий, як на фото, просять повідомити про це поліцейських.

1 коментар

  1. я не розум1ю, а х1iа мотоцикли не ставлять на облiк в ДАI i купують як велосипед? Оце дивина. У мотоциклiв же мае бути номер державноi реестрацii.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ