Тернополянин організував шахрайську схему, навіть сидячи у в’язниці

0
220

Подейкують, що у радянські часи у місцях позбавлення волі висіли гасла: «На волю – з чистою совістю». А ось тернополянин, який тепер перебуває у в’язниці за крадіжки, вирішив, що на волю краще повертатися з грошима. А щоб не ділитися «заробленим» із спільниками, організував шахрайську схему з допомогою 17-річної дочки.

Пара шукала на сайтах оголошень інформацію про продаж різноманітного товару. Перевагу надавали дорогим гаджетам. Потім чоловік телефонував продавцеві і домовлявся про зустріч. Але попереджав, що за товаром прийде донька.

Та і приходила. Продавець отримував фальшиве смс-повідомлення про надходження коштів і дівчина забирала товар. Саме так вони і отримали ноутбук і п’ятий Айфон.

І саме через дівчину правоохоронці і вийшли на слід злочинного дуету. Телефон вона уже повернула. А у тому, що зайнялася шахрайством, звинуватила батька.

Тепер у неї попереду суд. І не виключено, що доведеться пройти ті ж «університети», які зараз закінчує батько. Хоча, судячи з усього, там його нічого хорошого так і не навчили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ