Найстарший житель cела 51 рік облагороджує територію будинку культури задля молодих

0
849

Петро Кулик – найстарший житель села Ридодуби Чортківського району. Йому – 88 років. Щоліта односельці бачать його з косою за будинком культури. Пан Петро облагороджує цю територію вже 51 рік. З 1966-го року, відколи відкрили заклад.

– Викошую, бо хочу, щоб був лад. – розповідає Петро Кулик. – Щоб було чисто. Щоб люди мали як до туалету перейти. Та й курка щоб мала як перебігти. Зробив навіть огорожу, щоб кури не йшли наперед клубу. Викошую цього літа половину, бо вже не годен. Нема сили. Молодим часом кажу, але не помагає нічого. Всьо – таке баламутство… Біля клубу від дороги прибиральниця робить, а я тут – все життя. Мене ніхто не заставляє. То все з доброї волі.

– Відколи клуб, я клепчу дідові, щоб косив. – додає дружина пана Петра Мілія Кулик. – Ми і сторожували тут, як клуб будували. Пантрували, щоб дерево не порозтягали вночі. Часом – він пильнував, а часом я. Вночі ходили і дивилися. А он цього року від весни тут роблять ремонт. Дах перекрили, вікна поміняли. Всередині дуже все файно зробили.

– Тут колись був город жінчиної сестри. – каже пан Петро. – Добра земля була. Але почали будувати клуб, та й все.

Петро Кулик – переселенець з Польщі. Був учасником відомого лемківського хору. Подружжя – найстарше в селі за кількістю прожититих років разом. Удвох – 68 років.

– Баби є старші, але самі. – говорить Мілія Кулик. – Чоловіки давно повмирали. Секрет щасливої сім’ї – щоб ся любили і не набаламутили. Але всіляко є в нас. Ми сваримося часом. Не без того. Але разом від 1949 року. Маємо четверо дітей. Внуки і правнуки є.

 
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ