Бездомні собаки не дають спокою тернополянам навіть після смерті

1
731

Ще в п’ятницю ввечері поверталася додому й на вулиці Богдана Лепкого помітила на дорозі лежачого собаку. Подумала, спить, втомився від спеки. У нас так часто собаки валяються. А в суботу під обід вийшла на балкон, бачу, пес досі там, у тому ж положенні. Повз нього йшли люди з кошиками, певно з церкви, бо то Спаса було. Всі дивилися на собаку.

– Та де спить? Он, піна з рота пішла! – почула, як сказав чоловік.

До вечора собаку ніхто не забрав. В неділю та ж ситуація. Я задзвонила до голови ОСББ, вона відповіла, що вже кудись там телефонувала, але то вихідні, тому по пса ніхто не приїде.

– Добре ще, що тепер здох, а то, якби перед Незалежністю, то лежав би тиждень, – підсумувала вона і кинула трубку.

Але до вечора її певно таки дістали, бо собака з дороги зник. Нині вранці йшла на роботу і побачила його біля смітників. Виявляється, хтось просто відтягнув собаку подалі від людських очей.

Якось стало образливо і за пса, і за людей з нашої вулиці. Вирішила сама подзвонити в ЖКГ.

– Та забрали вже вашого собаку, забрали! – відповіла мені якась знервована тітонька. -Цілий ранок дзвоните. Вийдіть на вулицю, гляньте. Нема там собаки.

Я подякувала і поклала слухавку. Надіюся, справді забрали. Подзвонила до чоловіка. Він сказав, що дохлого пса забрав сміттєвоз, коли сміття вивозив.

Воксана ШВАРЦ1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.