Тернополяни хочуть отримувати те, за що платять гроші

0
423

Подейкують, що у Тернополі якісь проблеми з гарячою водою. Нібито спочатку котельні закривали на так званий плановий ремонт, а потім воду вирішили взагалі не давати через неймовірну заборгованість за цю послугу. І ходять тепер жителі файного міста й попри таку спекотну погоду трошки пахнуть.

Саме ця тема сьогодні є найболючішою у рубриці «Питання-відповідь» на сайті Тернопільської міської ради. Варто зауважити, що невдоволення ситуацією висловлюють винятково жінки. Воно і зрозуміло. Чоловікові що? Прийшов з роботи, кинув шкарпетки десь у куточок і влігся на дивані. А жінка вимушена думати, чи прати цей елемент гардеробу у холодній воді чи таки загріти якийсь банячок.

Але люди здебільшого висловлюють невдоволення не самим фактом відсутності гарячої води, а тим, що вони справно оплачують комунальні послуги, а їх не отримують.

Саме про це веде мову пані Галина: «Я оплачую комунальні послуги вчасно і хочу, щоб ви також виконували свою роботу і надавали мені ці послуги».

Її підтримує пані Оля: «Чому знову немає гарячої води? Якщо в людей є заборгованість, то вивішуйте списки боржників або ставте індивідуально пломби у їх квартирах. Якщо я оплачую комунальні послуги вчасно, то маю повне право ними користуватися».

А пані Зоряна намагається пояснити, як воно жити без гарячої води: «Я проживаю на Східному масиві і у нас з 12-го червня відсутня гаряча вода. Ви уявляєте, як це весело нагріти воду на цілу сім’ю? І це при теперішніх погодних умовах?»

А ось пані Аліна не може зрозуміти іншого: «Чому графік призупинення постачання гарячої води настільки різний? Чому одні котельні вимикають на 20 днів, інші на 40-50?»

І тут з’ясовується, що місяць-два без гарячої води – це така дрібниця. Ось пані Ольга ділиться справді наболілим: «Чому вже більше 10 років нема гарячої води по вулиці Злуки, 9? Куди звертатись?» І одразу ж отримує відповідь: «Теплопостачання вашого будинку здійснюється від котельні КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» по вулиці Галицька. Забезпечити подачу гарячої води на будинок на сьогоднішній день нема технічної можливості».

Це єдине запитання, на яке дали відповідь. А ось коли тернополяни, які вчасно сплачують комунальні послуги, почнуть їх так само вчасно отримувати, так ніхто і не відповів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ