Побачивши цю юну тернополянку, люди інколи хрестяться (фото)

0
5277

IMG_6897— На мене більше дивилися, ніж на дівчат у розкішних сукнях, — розповідає тернополянка — Галина Чубата, 16 років. У червні прийшла на випускний у джинсах, вишиванці, чорній шкіряній жилетці і кедах. Блакитне волосся заплела в косу. Фотографії Галини стали популярними у соцмережах. – пише Gazeta.ua

Зустрічаємося біля 26-ї школи. Галина закінчила її із золотою медаллю. Прийшла із сестрою однокласниці — 10-річною Веронікою Терналецькою.

— Не сподівалася, що в інтернеті говоритимуть, ніби я пішла проти системи. Висловлюватися голосно про це — то не моє. Я — здоровий пофігіст. Маю ціль і чітко її дотримуюся. На зайве не відволікаюся.

Дівчина — у синіх джинсах і чорній футболці. Зверху — джинсова жилетка. На зап’ясті шкіряний браслет із шипами і плетені з ниток браслети. У лівому вусі — три срібні сережки. Блакитне волосся до середини плечей зав’язане у хвіст.

— Давно хотіла таке волосся. Пофарбувала більше півроку тому. Вдома сприйняли нормально. Бабця теж не здивувалася. А у транспорті зглядаються. Кому дуже скучно, той усю дорогу дивиться. Часом люди на вулиці хрестяться на мене. У вчительки з мови був шок. Однокласники теж дивилися, як на психічнохвору.

— Он, однокласник пройшов і навіть не привітався, — Галина киває на двох хлопців, що йдуть по алеї. — Сказав до друга: “Синя”, і пішов. Мене однокласники називають “синьою”, сатаністкою. До серця не беру. Як не розуміють, то про що мені з ними говорити?

З класу лише з її сестрою Надею та ще однією дівчиною дружимо, — Галина показує на чорняву Вероніку, що сидить на лавці поруч. — З рештою — смаки і погляди різні. Нема спільних тем для розмови.

Не хочу я виділятися. Просто мені так зручно. Сукні не люблю — вони непрактичні. Коли дуже треба офіційно виглядати, то можу вдягнути чорні штани, піджак і чорну сорочку. Вишиванка подобається. Взуття на підборах ніколи не носила. Взуваю тільки кеди й берці. З макіяжу — лише туш на вії, синя або зелена. — На випускний не пішла у салон, а сама заплела косичку. Під стиль ельфів з улюбленої книжки. Фентезі, ельфи, дракони — моя улюблена тема.

На руках дівчини срібні персні. Намагається зняти.

— Через спеку не вдається. — каже. — Це — кольцо всєвластія, з “Володаря перснів”. Із внутрішнього боку, як у фільмі, вирізьблені руни. Мій улюблений письменник — Толкін. Реальності й так вистачає. Цікавлюся фантастичними світами.

Галина закінчила художню школу та музичну по класу фортепіано і скрипки. Любить слухати важкий рок.

— Душа лежить більше до малювання. З оркестру втікала на нього, — розповідає дівчина. — Вступаю до Київського університету імені Шевченка на спеціальність “нанофізика і наносенсорика”. — Мрію на два роки магістратури поїхати в Німеччину. Єдиний із гуманітарних предметів у школі, що подобався, — це німецька мова.

А поки що працюю трохи дизайнером. Допомагаю татові. Його фірма робить 3Д-конструювання, штампи, форми.

Галина має двох братів.

Автор: Наталя ЛАЗУКА

IMG_6917

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ