Чому на одній з доріг Тернопільщини так багато техніки

0
395

20.07(1)Інфраструктура Тернопільської області отримала додаткові капіталовкладення завдяки митному експерименту.

У цьому році 50% від перевиконання плану надходжень митних платежів, визначених у державному бюджеті, зараховується до спеціальних фондів обласних бюджетів. Ці кошти надалі спрямовують на ремонт автомобільних доріг.

Один з об’єктів на Тернопільщині, який оновлять за рахунок акумульованих митницею коштів – місцева дорога у Бучацькому районі Порохова-Космирин. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області замовила масштабні роботи на цьому автошляху. Так, на 10,5 кілометрах автошляху проведуть ямковий ремонт, відновлять профіль проїзної частини, вирівняють узбіччя. На відрізку, протяжністю близько 2 кілометри, буде влаштовано суцільний шар асфальтобетону.

«Декілька райавтодорів та приватних підрядників працює на об’єкті вже третій день. За цей період ми проведи вже земляні роботи, ліквідували ямковість на 1000 м2 автошляху. Сьогодні зробимо ще 1310 м2. Загалом буде відремонтовано 10,5 кілометри автошляху. Такої кількості дорожньої техніки а/д Порохова-Космирин не бачила вже мабуть років 30. Такі інвестиції у дороги – привід для гордості,» –  коментує начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

«Митні кошти» у 2017 році планують витратити на ремонт двох ділянок на  міжнародній трасі та трьох ділянок місцевих доріг.На М-19 (Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече) буде здійснено поточний середній ремонт 5,8 кілометра дороги. Нове покриття отримають 10,5 кілометра дороги Порохова – Космирин, 7 км автошляху Джурин – Попівці та 7,3 км Потік – Конюхи – Хоростець.

20.07

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ