Кому з тернопільських політиків краще жувати, ніж говорити

0
343

10183416m

Мудрі люди кажуть, що інколи краще жувати, ніж говорити. І це таки так. Ось взяв би із собою депутат від «Самопомочі» Віталій Фидрин на сесію обласної ради з дому якоїсь канапки і, можливо, не ляпнув би про базу НАТО на території тернопільського аеропорту.

Не те щоб я був проти цього. Бачити, як над твоїм будинком пролітає якийсь F-16 –  це ж таке задоволення. Тут мова про інше. Напевно у цій ситуації просто не варто зупинятися на половині стежини і продовжувати розвивати тему. Для прикладу, на Малашівському сміттєзвалищі можна встановити системи протиракетної оборони. Це буде конкретний натяк не лише для Росії, а й для львівських сусідів. Щоб одразу зрозуміли, що ми своє сміттєзвалище від їхнього сміття готові захищати будь-якими методами.

А у нас же і водойми усілякі є. Чого б і їх не використати. На Дальньому пляжі можна розмістити «морських котиків». Заодно і тих, хто за буйки запливає, рятуватимуть. В озеро запустити зо два підводні човни класу «Баракуда». Чому лише два? Бо якщо запустити три, то не залишиться місця для теплоходу «Герой Танцоров». А тернополяни цього не переживуть.

А у річку нашу, оту замулено-зарослу, зо два есмінця і один авіаносець. Для чого авіаносець, поцікавитеся ви? А це коли пан Фидрин захоче відвідати штаб-квартиру НАТО, щоб мати змогу швиденько туди добратися. Адже після таких заяв його там чекають з розпростертими обіймами.

До слова, «Острівець кохання» можна перетворити в аналог мису Канаверал. І запускати звідти якісь «Шатли».

А на завершення можна запропонувати американському Президентові разом з усією адміністрацією перебратися до Тернополя. А чому б і ні? У нас також є «білий дім». А якийсь із його кабінетів зробити овальним – це справа кількох днів. Та що там овальним, з такими діячами, як у нас, можна і трикутним і ромбовидним…

Ви скажете, що тут викладена повна маячня. І я з вами погоджуся. А не маячня, коли ось такі речі підтримують голова обласної ради Віктор Овчарук і голова ж обласної держадміністрації Степан Барна? Чи ці люди вважають, що в області вирішені усі нагальні потреби і можна спокійно зайнятися міжнародною політикою, від якої вони доволі далекі?

До речі, щодо жувати замість говорити… Трапляються ще й люди, які наполягають, що краще навіть не настільки ретельно пережовувати їжу, перш ніж щось сказати, а добре подумати. На жаль, наші політики чомусь цього так і не навчилися. Тому і роблять час від часу із себе посміховисько.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ