Жителі Тернопільщини скаржаться на роботу правоохоронців

0
146

поліціяОргани прокуратури Тернопільської області у поточному році  розглянули  понад 2 тис. заяв та скарг громадян. Доводи заявників перевіряли у кожному другому звернені.

Категорії звернень свідчать про те, що громадяни, у більшості випадків, продовжують скаржитись на неналежне досудове розслідування кримінальних проваджень, незаконні процесуальні рішення та тривалий судовий розгляд. Третина звернень даної категорії стосується дій ( бездіяльності) органів Національної поліції.

Незважаючи на позбавлення органів прокуратури України підстав для представництва інтересів громадян в суді, окремі заявники продовжують подавати свої звернення з проханням поновити  порушені права в судовому порядку.

Майже 3% громадян скаржились на порушення у сфері нагляду за додержанням кримінально – виконавчого законодавства.

Працівниками прокуратури  на особистому прийомі прийнято майже  400 заявників, з яких половина – керівництвом.

До органів прокуратури Тернопільської області у першому півріччі поточного року надійшов 51  запит на інформацію, з яких 18 – скеровано за належністю розпорядникам інформації.

Із загальної кількості розглянутих запитів надано інформацію на 22,  по 10 – роз’яснено та по 1 запиту відмовлено у наданні інформації.

З числа розглянутих запитів на інформацію: 4 – з кадрових питань; 10 – з питань досудового слідства; 1 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності; 18 – з інших питань.

Прес-служба прокуратури області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ